Ali Koç'tan Aziz Yıldırım'a davet

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, başkan adayı Aziz Yıldırım'ı televizyon kanalında konuşmaya davet etti.

Haber Merkezi - NTV Spor 28.05.2024 - 21:09
Son Güncelleme: 28.05.2024 - 21:57
Ali Koç'tan Aziz Yıldırım'a davet

'de başkanlık için ve yarışıyor.

Sarı lacivertlilerde 20 yıl başkanlık yapan ve tarihe geçen Aziz Yıldırım, bugün İzmir gezisinde açıklamalarda bulundu. Yıldızım, "Ali Koç, 100 milyon euro hibe edeceğim demişti, kaç para etti bilen var mı soruyorum? Yok. Her şey gizli, belki hiçbir şey hibe etmedi. Varsa çıksın kamuoyuna söylesin 'Ben şu kadar hibe ettim, bu kadar daha edeceğim, 150 milyon euro bulacağım' desin. 150 milyon euro hibe etmezse hukuki olarak ne gerekiyorsa yapacağım. Ali Koç, 12 milyar TL borç olduğunu söylüyor, ben 16-18 milyar TL borç görüyorum. Yani öyle 12'lerde falan değil." dedi.

TELEVİZYONA DAVET ETTİ

Koç, Yıldırım'ı televizyon yayınına davet etti:

"Sayın Aziz Yıldırım'ı, şahsıma yönelik iddiaları üzerine yüz yüze bir TV kanalında konuşmaya davet ediyorum. Sayın Aziz Yıldırım'ın gıyabımda söylediği bu iddialarını yüzüme söylemekten çekinmeyeceğinden şüphem yoktur. Aslolanın Fenerbahçe olmasından hareketle değerli camiamızın da bunu hak ettiğine inanıyorum. Kendisinin bu davetimi kabul etmesi halinde, bu adımın Fenerbahçe demokrasisi adına çok kıymetli olacağını hep birlikte göreceğiz."

AZİZ YILDIRIM'DAN YANIT

Aziz Yıldırım, "Ben televizyona falan çıkmam. Ben size anlatacağım. Bunlar basit şeyler. Biz ne yapmalıyız? Nasıl birlik olmalıyız? Biz şampiyon olacağız. Bunlara odaklanmalıyız." sözleriyle yanıt verdi.

Sayfa Yükleniyor...