Ali Koç'un Alex, Volkan ve Emre planı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, ileride üç kaptan Alex de Souza, Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu'nu kulübede görmek istiyor.

NTV Spor

11.09.2019 - 08:36

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, gelecekte takımı sembol isimlere emanet edecek. Hürriyet Gazetesi'nin haberine göre, Volkan Demirel'i teknik ekibe dahil ederek ilk adımı atan Ali Koç'un, Brezilya'da B lisansı alan Alex de Souza'ya de ileride teklif götürmesi bekleniyor. Emre Belözoğlu da futbolu bıraktıktan sonra kulübede iki eski takım arkadaşına katılacak.

Fenerbahçe başkanı seçildiği günden bu yana kulübün efsanelerine hak ettikleri değeri vereceklerini söyleyen Ali Koç'un en büyük hayali ilerleyen dönemlerde Alex de Souza, Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu'nun yer aldığı bir kenar yönetimini kulübede görmek. Geçtiğimiz günlerde B lisansı alan Alex göreve hazır. Futbola devam eden kaptan Emre ise bir yandan da sahada mentörlük yaparak kendisini geleceğe hazırlıyor.

VOLKAN ŞİMDİLİK TRİBÜNDE
Bursaspor ile yapılan hazırlık maçında ilk kez eşofmanla teknik ekibin bir parçası olarak sahaya çıkan ve kulübüde Ersun Yanal'ın yanında oturan Volkan Demirel buna karşın sezon sonuna kadar tüm resmi maçları tribünden izleyecek. Zira tecrübeli eldivenin antrenör lisansı yok.

TFF'nin UEFA B antrenörlük kurslarının ilkine katılacak olan Volkan, 10 günlük bu kurstan sonra 6 ay bekleyecek ve tekrar yeni bir 10 günlük kursa katılıp sınava girecek ve en erken Haziran 2020'de antrenörlük lisansına kavuşacak.

Sayfa Yükleniyor...