Almanya'da ortak ses: Gracias Xabi !

Alman basını Bayern Münih'in Beşiktaş ile eşleşmesini mutlulukla karşıladı. "Gracias Xabi" (Teşekkürler Xabi) başlıkları ile kurayı çeken Bayern Münih'in eski futbolcusu Xabi Alonso'ya teşekkür edildi. Bild ve Süddeutsche Zeitung'un başlıklarında "Şanslı kura" denildi

NTV Spor 11.12.2017 - 15:08
Son Güncelleme: 11.12.2017 - 17:34
Almanya'da ortak ses: Gracias Xabi !

 Alman basını, 'in Şampiyonlar Ligi 1/16 turunda ile eşleşmesini mutlulukla karşıladı.

Bild Gazetesi, "Daha kolay olamazdı... Şanslı kura! Bayern, Beşiktaş ile eşleşti" başlıklarını kullanırken "Bayern, Şampiyonlar Ligi 1/16 turunda Beşiktaş ile eşleşti; Barcelona ve Manchester City gibi dev rakiplerden kurtuldu" yorumuna yer verdi.

Süddeutsche Zeitung, "Şanslı kura... Bayern’e Beşiktaş çıktı" ve Sportbild "Gracias Xabi! Bayern-Beşiktaş, Real Madrid-PSG" başlıklarını kullandı. Gazetelerdeki "Gracias Xabi" başlıklarıyla kurayı çeken Bayern Münih'in eski futbolcusu Xabi Alonso'ya ana dili İspanyolca teşekkür edildi.

"BİR PSG'YE BAK, BİR DE BAYERN'E !"

Süddeutsche'nin internet sitesinde kura canlı yayınında "Katar'dan gel. Geçen yılki Barcelona travmasını (4-0, 1-6) atlatmak için 400 milyon Euro harcayıp Neymar ve Mbappe'yi al. Grupta Bayern Münih'i geç. Ve gidip 1/16 turunda Real Madrid'i çek, Bayern'e de Beşiktaş çıksın. Kader!" ifadeleri kullanıldı.

Sayfa Yükleniyor...