Altay Bayındır'a gün doğdu; "Galatasaray Onana'nın biletini kesti"

Manchester United'ın Galatasaray'a 3-2 yenildiği maçta kaleci Andre Onana'nın yaptığı hatalar dikkat çekti. Manchester'da kaleyi Altay Bayındır'ın devrelabileceği öngörülüyor.

Haber Merkezi - NTV Spor 04.10.2023 - 09:58
Altay Bayındır'a gün doğdu; "Galatasaray Onana'nın biletini kesti"

, UEFA Şampiyonlar Ligi A Grubu'nda 'ı deplasmanda 3-2 yenerek tarihi bir zafer elde ederken, İngilizler yaptığı hatalar nedeniyle kaleci 'yı eleştiri yağmuruna tuttu.

Hürriyet Gazetesi Yazarı Uğur Meleke de bugünkü yazısında, Galatasaray'ın Onana'nın biletini kestiğini belirterek, Manchester'ın Türk kalecisi Altay Bayındır'a kendisini hazır tutması uyarısında bulundu.

Yaz transfer döneminde Fenerbahçe'den transfer edilen Altay, henüz forma giyemediği İngiliz takımında, Kamerunlu kalecinin kötü performansı sonrası ilk 11'de şans bulabilir.

Uğur Meleke maç yazısında Onana'yı "Manchester’a geldiğinden beri yaptığı ekstra bir kurtarış yok. Ten Hag onu ayakları iyi olduğu için Old Trafford’a getirdi ama o konuda da büyük fark yaratmadığı ortada." sözleriyle eleştirdi. Altay Bayındır için ise "Milli kaleci Altay’ın kendini hazır tutmasında fayda var. Galatasaray bence kesti Onana’nın biletini." ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...