Altınordu'da flaş ayrılık: O transferlerde büyük rolü vardı

Altınordu'da Burak İnce, Enis Destan, Yiğit Emre Çeltik gibi oyuncuların transferinde önemli rol oynayan Murat Korkmaz'ın İzmir kulübündeki görevinden ayrılacağı iddia edildi.

Haber Merkezi - NTV Spor 23.06.2023 - 11:59
Altınordu'da flaş ayrılık: O transferlerde büyük rolü vardı

Spor Toto 1. Lig'den düştükten sonra başta teknik direktör Hasan Özer olmak üzere futbolcuları ve personelinin büyük bölümüyle yollarını ayıran 'da ayrılık kervanına önemli bir isim daha ekleniyor. İzmir ekibinden son dönemde Süper Lig'e ve yurtdışına gönderilen Burak İnce, Enis Destan, Yiğit Emre Çeltik ve son olarak Emircan Gürlük gibi isimlerin transferlerinde önemli rol oynayan 'ın kırmızı-lacivertlilerle vedalaşmak üzere olduğu iddia edildi.

2017'den bu yana görev aldığı Altınordu'da uzun süre Avrupa direktörü olarak çalıştıktan sonra Başkan 'ın son olarak ticari işler direktörlüğüne (CCO) atadığı Korkmaz, aynı zamanda Uluslararası U12 İzmir Cup'a katılan yabancı kulüplerle Altınordu arasında köprü vazifesi görüyordu. Bir süredir yurtdışında olduğu öğrenilen CCO Murat Korkmaz'ın yeni sezon öncesi yabancı kulüpler ile temas halinde olduğu ve Almanya'da bulunduğu gelen haberler arasında.

Sayfa Yükleniyor...