Andrea Pirlo Türkiye'de mi kalıyor? Resmen açıklandı

Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma, Andrea Pirlo’nun geleceğine dair açıklamalarda bulundu. Hurma, “Andrea Pirlo’ya hem Türkiye’den hem de yurt dışından gelen teklifler bizim imkanlarımızı çok aşıyor” ifadelerini kullandı.

Tuna Tunca - NTV Spor 29.05.2023 - 18:23
Andrea Pirlo Türkiye'de mi kalıyor? Resmen açıklandı

Sezon başında sürpriz bir şekilde ’e imza atan , yeni sezonda İstanbul temsilcisinde olmayacak. Süper Lig ve Avrupa’dan birçok takımdan teklifler alan Andrea Pirlo’yla ilgili kulüp cephesinden resmi açıklama geldi.

Fatih Karagümrük Başkanı , söz konusu teklifleri doğrularken, “Gelen teklifler bizim imkanlarımızı çok aşıyor” şeklinde konuştu.

"ANDREA PIRLO 5 KATI PARAYA BİLE HAYIR DEDİ"

SPOR TOTO SÜPER LİG HABERLERİ

Süleyman Hurma, bu sezon takımın başında 33 maçta görev alan teknik direktör Andrea Pirlo ile yolların ayrılması hakkında, "İlla kötü bir şey söylememizi bekliyor insanlar. Önümüzdeki sezon Pirlo hoca ile çalışmak istedik biz fakat hem Türkiye'den kendisine gelen teklifler hem de yurt dışından gelen teklifler bizim imkanlarımızı zaten çok aşıyor. Zaten tesis ve stadyum gibi ciddi bir sorunumuz var. O çalışan her insana bir sorun üretiyor. Ekonomik olarak da bizim verdiğimizin 5 katı paraya bile hayır dedi Pirlo bu sene. Tabi bu gelen teklifler de onu meşgul etmeye başladı. Bize düşen de son 3 hafta hem biz kendi planımızı yapalım hem de o kendi planını yapsın ve kendisine de izin verdik, hala fesih yapmadık kontratı bizimle. Ama biz temiz ayrılmayı bilmeyen bir toplumuz. Biri ile biri ayrılınca mutlaka arkasından bir şeyler söylemek gerekiyor. Eğer söyleyecek bir şey yoksa, söylemek istemiyorsanız tuhaf bir durum ile karşılaşıyorsunuz. Artık bu işlerden de vazgeçmeli insanlar. Geçen sene Volkan hoca ile ayrılırken de aynı şey oldu. Niye ayrıldınız? Gayet mutluyuz, iyiyiz. İnşallah hepimiz için hep iyi olur" ifadelerini kullandı.

📈SPOR TOTO SÜPER LİG PUAN DURUMU📈

Sayfa Yükleniyor...