Ankaragücü'nden Beşiktaş maçı için deplasman tribünü açıklaması

MKE Ankaragücü Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Hüseyin Aytekin, Beşiktaş maçına deplasman tribününe taraftar alınmaması kararı hakkında konuştu.

NTV Spor 01.03.2023 - 20:40
Ankaragücü'nden Beşiktaş maçı için deplasman tribünü açıklaması

MKE Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Hüseyin Aytekin, Spor Toto 'de hafta sonu 'la oynayacakları maçta sarı-lacivertli taraftarların deplasman tribününe alınmayacak olmasının sezon başı alınan bir karar olduğunu söyledi.

Hüseyin Aytekin yaptığı açıklamada, sezonun ilk yarısında ve Ziraat Türkiye Kupası'nda Beşiktaş'la Ankara'da oynadıkları maçları hatırlatarak, şunları kaydetti:

⚫️BEŞİKTAŞ HABERLERİ⚪️

"Bu sezon sahamızda oynanan iki maçta da Beşiktaş taraftarı yer almamıştı. Bu kural gereği taraftarlarımız hafta sonu oynanacak mücadelede statta yer alamayacak. Bu, yeni alınmış bir karar değildir. Birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğumuz bugünlerde iki kulüp taraftarı deprem bölgesinde omuz omuza arama kurtarma çalışmalarında bulundu. Onlarca tırın deprem bölgesine ulaşmasını sağladılar. Türkiye'ye iki büyük camianın dostluğunu gösterdiler. Hafta sonu oynayacağımız karşılaşmanın deplasman yasağı kuralının son kez uygulanacağı MKE Ankaragücü-Beşiktaş müsabakası olacağına inanıyorum."

Sayfa Yükleniyor...