Ankaragücü yasağı kaldırdı; imzaları peşpeşe attırdı

Transfer yasağını kaldıran Ankaragücü; Aliou Badji, İbrahim Akdağ, Ali Kaan Güneren ve Embiya Ayyıldız ile sözleşme imzaladı.

NTV Spor 21.01.2021 - 16:09

SÜPER LİG HABERLERİ

Başkent ekibi satın alma opsiyonlu kiralanan santrafor Aliou Badji ile 6 aylık sözleşme imzalanırken, orta saha oyuncuları İbrahim Akdağ ile 1,5 yıllık, Ali Kaan Güneren ile 2,5+1 yıllık, forvet mevkisinde oynayan Embiya Ayyıldız ile 2,5+1 yıllık sözleşme imzalandı.

MKE Ankaragücü tarafından yapılan açıklamada, "Yeni transferlerimiz Beştepe Tesislerimizde düzenlenen imza töreni ile kendilerini sarı lacivert renklere bağlayan sözleşmeleri imzaladılar. Yapılan törene Başkanımız Fatih Mert ile birlikte futbol şube sorumlumuz Faruk Koca ve yönetim kurulu üyelerimiz katıldı. Atılan imzaların camiamıza hayırlı ve uğurlu olmasını dileyen Başkanımız Fatih Mert, 'Yapılan transferlerle takımımız daha da güçlendi. İhtiyacımız olduğunu düşündüğümüz başka noktalara da transfer yapmak istiyoruz. Süper Lig'in ikinci devresinde daha güçlü bir Ankaragücü izleyeceğiz' dedi" ifadeleri yer aldı.

TRANSFER HATTI

Sayfa Yükleniyor...