Antalyaspor'da istifa: "Değişim zamanı geldi"

Antalyaspor Başkanı Aziz Çetin, görevinden istifa ettiğini açıkladı.

NTV Spor 14.03.2023 - 13:42
Son Güncelleme: 14.03.2023 - 15:05
Antalyaspor'da istifa: "Değişim zamanı geldi"

ekiplerinden 'da başkan , görevinden istifa etti. Antalyaspor yönetimi, şu an toplantıya girerken toplantı sonrası yeni başkan ise Sabri Gürel oldu.

Ligde son maçında sahasında Kayserispor'u 4-0 gibi net skorla yenen Antalyaspor'da Kulüp Başkanı Aziz Çetin'in istifasının ardından bugün öğle saatlerinde yönetim kurulu toplandı.

Yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Aziz Çetin, görevi başkanvekili Sabri Gülel'e devrettiğini açıkladı. Kulüpten yapılan açıklama şöyle;

“Antalyaspor A.Ş'nin bugün gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısında; 31 Mayıs 2021 tarihinden itibaren başkanlık görevini yürüten Sayın Aziz Çetin'in görevi bırakma kararı almasından sonra başkanlık görevine Sayın Sabri Gülel'in getirilmesine oy birliği ile karar verilmiştir. Sayın Aziz Çetin Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı olarak görevine devam edecektir. Kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız."

"Değişim zamanı geldi"

Başkan Aziz Çetin, konuyla ilgili konuştu.

SPOR TOTO SÜPER LİG HABERLERİ

Yönetim kurulu toplantısına istifa etme niyetiyle girdiğini ifade eden Çetin, "Bu bir bayrak yarışı. Değişim zamanının geldiğini düşünüyorum. Hem Antalyaspor A.Ş hem de Antalyaspor Derneği başkanıydım. Ancak gördüm ki bazı projelerin yapılabilmesi için derneğe daha fazla zaman ayırmam gerekiyor. O yüzden kulüp başkanlığından istifa edeceğim. Dernekteki görevimi bu şartlarda daha iyi yerine getireceğim. Kulüp başkanlığına gelecek olan kişi de zaten yabancı değil, aramızdan bir arkadaşımız olacak" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...