".... asla değiştirmeyeceğim"

Galatasaray'ın Japon oyuncusu, Yuto Nagatomo duygusal bir paylaşım yaptı ve "Gelecekte ne olacağını bilmiyorum ama hayatımın geri kalanı için Galatasaray'ı seven bir hayranı olduğumu asla değiştirmeyeceğim" ifadelerini kullandı.

NTV Spor 21.05.2018 - 13:04
Son Güncelleme: 21.05.2018 - 13:16
".... asla değiştirmeyeceğim"

'a devre arasında gelen ancak gösterdiği performansla kazanılan şampiyonlukta önemli pay sahibi olan ve taraftarının sevgisini kazanan , instagram hesabından duygusal bir paylaşım yaptı.

Japon oyuncu "-Güven- kelimesinin derin anlamını öğrendim derken, "Geleceğimde ne olacağını bilmiyorum; ama hayatımın geri kalanı için Galatasaray'ı seven bir hayranı olduğumu asla değiştirmeyeceğim" dedi.

"Başından beri, beni sıcak karşılayan teknik direktör, personel ve takım arkadaşlarıma minnettarım." diyen Japon oyuncu, "Ve bu kadar küçük Japon futbolcuyu sevgiyle alkışlayan taraftarlara canı gönülden teşekkür etmek isterim. Sadece 4 ay. İnanılmaz bir deneyim yaşadım. Kalbimi yerinden çıkacak kadar sevgi aldım. "Güven" kelimesinin derin anlamını öğrendim." ifadelerini kullandı.

"Geleceğimde ne olacağını bilmiyorum" sözlerine yer veren Nagatomo, "Ama hayatımın geri kalanı için Galatasaray'ı seven bir hayranı olduğumu asla değiştirmeyeceğim. Bütün kalbimle teşekkür ederim" sözleriyle Galatasaray'a olan bağlılığını dile getirdi.

Başından beri, beni sıcak karşılayan teknik direktör, personel ve takım arkadaşlarıma minnettarım. Ve bu kadar küçük Japon futbolcuyu sevgiyle alkışlayan taraftarlara canı gönülden teşekkür etmek isterim. Sadece 4 ay. İnanılmaz bir deneyim yaşadım. Kalbimi yerinden çıkacak kadar sevgi aldım "Güven" kelimesinin derin anlamını öğrendim. Geleceğimde ne olacağını bilmiyorum, ama hayatımın geri kalanı için Galatasarayı seven bir hayranı olduğumu asla değiştirmeyeceğim. Bütün kalbimle teşekkür ederim.🇯🇵🇹🇷💛❤️ 移籍した当初から、温かく迎えてくれた監督、スタッフ、チームメイトに心から感謝する。 そしてこんな小さな日本人に愛を持って応援してくれたサポーターにもお礼を伝えたい。 たったの4ヶ月。 信じられない経験をさせてもらった。 胸が張り裂けるほどの愛をもらった。 信頼という言葉の深い意味を知った。 僕の未来はどうなるかわからないけど、一生ガラタサライを愛するファンであることは変わらない。 心からありがとう。

A post shared by YutoNagatomo 長友佑都 (@yutonagatomo55) on

Sayfa Yükleniyor...