Atletico Madrid'den Cristiano Ronaldo açıklaması

Atletico Madrid Başkanı Enrique Cerezo, Cristiano Ronaldo ile ilgilenmediklerini ve Portekizli yıldız için teklifte bulunmayacaklarını söyledi.

NTV Spor 27.07.2022 - 10:29

Manchester United'dan ayrılmak isteyen ve kendisine kulüp arayan Cristiano Ronaldo için Atletico Madrid kapısı kapandı.

1992 Barcelona Olimpiyatları için düzenlenen bir etkinliğin ardından açıklamalarda bulunan Atletico Madrid Başkanı Enrique Cerezo, Cristiano Ronaldo'yla ilgilenmediklerini belirtti.

Cerezo açıklamasında, "Bu haberlerin nasıl ortaya çıktığını bilmiyorum. Ancak şunu söyleyebilirim, Cristiano'nun buraya gelmesi için herhangi bir ihtimal yok." dedi.

Antoine Griezmann takımdan ayrılacak mı?

Takımın yıldız isimlerinden Antoine Griezmann'ın durumuna ilişkin de değerlendirmelerde bulunan Cerezo, "Takımdan ayrılmasını istemiyoruz ve satılık değil. Onunla ilgili söylentiler artıyor ama ayrılmayacak." açıklamasında bulundu.

Yeni sezonun ilk maçı Getafe'yle

La Liga'da yeni sezon öncesinde hazırlıklarını sürdüren Atletico Madrid, bugün Numancia ile karşı karşıya gelecek. 30 Temmuz Cumartesi günü Manchester United'la karşılaşacak Madrid ekibi, 7 Temmuz'da oynayacağı Juventus maçıyla hazırlıklarını tamamlayacak.

Atletico Madrid, La Liga'da yeni sezonun ilk maçında Getafe'ye konuk olacak.

2 transfer açıklandı

Atletico Madrid, transferde döneminde şu ana kadar 2 ismi kadrosuna kattı. Borussia Dortmund'dan ayrılan Axel Witsel'le anlaşan Atletico Madrid, Gil Vicente'den Samuel Lino'yu da kadrosuna kattı.

Sayfa Yükleniyor...