Aybaba'dan Batuhan yorumu

Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, genç golcüsü Batuhan Karadeniz ile ilgili ilginç açıklamalarda bulundu. Aybaba, Batuhan'ın performansından memnun olmadığını açıkladı.

NTV Spor

27.09.2012 - 23:54Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, genç golcüsü Batuhan Karadeniz ile ilgili ilginç açıklamalarda bulundu. Aybaba, Batuhan'ın performansından memnun olmadığını açıkladı.

Batuhan transferine de açıklık getiren Aybaba, "Transfer döneminde pek çok çalışma yaptık ama sonuçlanmadı. Almeida gitmek istedi ama bulamadı. Mustafa Pektemek de sakatlanınca forvetsiz kaldık. Batuhan o sürede kadro dışı kaldı. Her şey transfer için gerçekleşti. Henüz 21 yaşında. Çok yetenekli ama kritik biz çizgide. Ya düşecek 2-3 seneye futbolu bırakacak ya da milli takıma kadar yükselecek tekrardan. Her gün konuşuyorum kendisiyle ama bize bir cevap vermedi. Kendisine verilen şansı iyi anlaması lazım. Virajı alamzsa uçurum" dedi.

"BATUHAN İÇİ HER TÜRLÜ FEDAKARLIĞI YAPTIK"
Aybaba, "Antrenmanda hiçbir oyuncunun yapamayacağı vuruşları yapıyor. Fiziksel olarak hazır değil. Bunu da değiştirmek için çaba göstermiyor. Takım dışında ayrı da çalıştırıyoruz. Her türlü fedakarlığı yaptık. Bugüne kadar kendisinden memnun değilim. Yüzüne de söyledim. Karabük maçında attığı ara pası pek çok orta sahanın yapamacağı bir şey. Yetenekleri üst seviyede bir oyuncu" şeklinde konuştu.

Sayfa Yükleniyor...