Aydınlar: Ana hedef Avrupa Şampiyonası

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, kalbi ay-yıldız ile çarpan herkes için ana hedefin 2012 Avrupa Şampiyonası'nda yer almak olduğunu söyledi.

NTV Spor 10.10.2011 - 12:36

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, kalbi ay-yıldız ile çarpan herkes için ana hedefin 2012 Avrupa Şampiyonası'nda yer almak olduğunu vurgulayarak, ''Tüm çalışmalarımız ve planlarımız Haziran 2012'de Avrupa'nın en güçlü 16 ülkesi içinde bulunmak'' dedi.
        
Aydınlar, 2012 Avrupa Şampiyonası elemelerinde yarın oynanacak Türkiye-Azerbaycan maçı için TFF tarafından çıkarılan maç günü kitapçığında yer alan başyazısında, milli maçla ilgili görüşlerini dile getirdi.
        
"AZERBAYCAN SINAVINDAN BAŞARIYLA AYRILACAĞIZ"
TFF Başkanı Aydınlar, ''Millilerimizin 3 Eylül 2010'da Astana'da başladığı 2012 Avrupa Şampiyonası grup elemeleri yolculuğu Azerbaycan maçı ile Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da sona eriyor. Azerbaycan A Milli Takımı'nı, 2 yıl aradan sonra bir kez daha Türkiye'de ağırlıyor olmaktan dolayı memnuniyet duyuyoruz. İki ay içinde 3 milli maçımıza ev sahipliği yapan Türk Telekom Arena'nın Azerbaycan sınavından da başarıyla ayrılacağına eminim. Her zaman belirttiğimiz gibi kalbi ay-yıldız ile çarpan herkes için ana hedef, 2012 Avrupa Şampiyonası'nda yer almak. Tüm çalışmalarımız ve planlarımız Haziran 2012'de Avrupa'nın en güçlü 16 ülkesi içinde bulunmak. Ekim 2010'da Bakü'de karşılaştığımız Azerbaycan'ı ülkemizde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Centilmenliğin en üst düzeyde olacağı bir maç dilerim'' diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...