Aziz Yıldırım'ın listesinde seçime giren Ömer Onan'dan istifa kararı

Fenerbahçe başkan adaylarından Aziz Yıldırım'ın yönetim kurulu listesinde bulunan Ömer Onan, Türkiye Basketbol Federasyonu'ndaki görevinden ayrıldı.

Haber Merkezi - NTV Spor 24.05.2024 - 12:34
Aziz Yıldırım'ın listesinde seçime giren Ömer Onan'dan istifa kararı

Türkiye Basketbol Federasyonu'nda başkan vekilli ve yönetim kurulu üyesi olan , 'nin başkan adaylarından 'ın yönetim kurulu listesinde yer alması sonrası 'deki görevlerinden istifa etti.

ÖMER ONAN'DAN İSTİFA

Ömer Onan açıklamasında, "Türkiye Basketbol Federasyonu’nda Üst Düzey Yönetici, Yönetim Kurulu Üyesi ve son olarak da Başkan Vekili olarak, 2016 yılından bu yana sürdürdüğüm görevlerimden ayrılma kararı aldığımı bilgilerinize sunarım.
Hem oyuncu hem de yönetici olarak Fenerbahçe Spor Kulübü’nde bulunduğum süreçte, birlikte çalışmaktan büyük onur ve gurur duyduğum, değerli büyüğüm Sayın Aziz Yıldırım ile yeni bir hedefe yürümek için aldığım bu kararın herkes için hayırlı olmasını dilerim. Türkiye Basketbol Federasyonu’nda bulunduğum süreçte, her zaman omuz omuza çalıştığımız başta Başkan Hidayet Türkoğlu olmak üzere, Yönetim Kurulu Üyeleri ile tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyor, bundan sonraki süreçte de kendilerine başarılar diliyorum…" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...