Paul Pogba'nın menajeri Mino Raiola'dan transfer açıklaması

Fransız yıldız Paul Pogba, İngiliz devi Manchester United'da son sezonunu geçiriyor olabilir.

NTV Spor 15.12.2020 - 12:38

Paul Pogba'nın menajeri Mino Raiola, Fransız yıldızın Manchester United'dan ayrılacağı yönündeki haberler hakkında konuştu.

Geçtiğimiz günlerde Tuttosport'a "Manchester United'da Paul Pogba için her şeyin bittiğini söyleyebilirim. Paul, artık kendisini istediği ifade edemediği için mutsuz. Paul'ün yeni bir takıma ihtiyacı var." şeklinde açıklamalar yapan Raiola, son demecinde yıldız oyuncunun Ocak ayında ayrılmasının zor olduğunu söyledi.

"Pogba ayrılacak dedim ama bunun Ocak ayında olması zor. Büyük oyuncuların transferi Ocak ayında gerçekleştirmesi mümkün değil. Yaz transfer döneminde Pogba Manchester United'dan ayrılacak. Pogba'nın harika bir geleceği olacak. Bakalım yazın ne olacak."

27 yaşındaki futbolcu ise Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Her zaman Manchester United için, takım arkadaşlarım için, taraftarlar için mücadele ettim ve etmeye de devam edeceğim. Gelecek, uzakta ve önemli olan bugün. Kulüp ve benim aramdaki her şey net ve bu asla değişmeyecek." ifadelerini kullanmıştı.

Sayfa Yükleniyor...