Kulübün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "Balıkesirspor'umuzda Cihat Arslan'dan boşalan teknik direktörlük görevine Yusuf Şimşek getirilmiştir. Yeni hocamıza ve camiamıza hayırlı olsun." ifadeleri kullanıldı.
Balıkesirspor’umuzda Cihat Arslan’dan boşalan Teknik Direktörlük görevine Yusuf Şimşek getirilmiştir. Yeni hocamıza ve camiamıza hayırlı olsun. pic.twitter.com/2TZ0Q69iQf
— Aydeniz Et Balıkesirspor (@balikesirspor__) January 30, 2021