"Başkaları berabere kalınca sevinmiştir ama..."

Trabzonsporlu futbolcu Olcay Şahan, Fenerbahçe ile berabere kaldıkları maçtan sonra açıklamalarda bulundu.

NTV Spor

27.05.2017 - 21:16 | Son Güncelleme: 28.05.2017 - 17:02

Fenerbahçe ile deplasmanda berabere kaldıkları için üzgün olduklarını belirten Olcay "1 puan aldığımız için üzgünüz. Başkaları belki 1 puan alınca sevinmiştir ama..." dedi.

Olcay "Öncelikle Ramazan ayı hayırlı olsun. Maça kötü başladık, iyi oynamadık. Fenerbahçe'nin attığı gol kaç santimetre ofsayt bakılsın? Hatta santimetre değil metredir. İkinci yarı çok iyi oynadık. 1 puan aldığımız için üzgünüz. Başkaları belki 1 puan alınca mutludur ama... Çok net pozisyonlara girdik. İkinci yarı hakimiyet bizdeydi. 3 puan olmadı o yüzden üzgünüz" dedi.

Bordo-mavili takımın önümüzdeki sezon Avrupa Kupaları'na gidemeyecek olmasıyla ilgili soruya yanıt veren Olcay "Avrupa'ya gidememek takımdaki herkesi üzüyordur çünkü takımda 12-13 milli oyuncu var. Herkes Avrupa'da oynamak ister. Ama devre arasında ben bu takıma geldiğimde küme düşme hatına yakındı. Fakat sezonun ikinci yarısında gelecek sezon için takım oluşturmak istedik ve bunu da yaptık. İkinci yarıda Beşiktaş'tan sonraki en iyi takımız. Taraftarlarımız bize inansın. Gelecek sezon Trabzon'da güzel günler görülecek" ifadesini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...