Volkan Demirel, başkan Ali Koç ve asbaşkan Semih Özsoy'dan özür diledi | VİDEO

Fenerbahçeli Volkan Demirel basın toplantısı düzenledi ve başkan Ali Koç ile asbaşkan Semih Özsoy'dan özür diledi.

NTV Spor

03.01.2019 - 12:26

Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan Aatıf ve Nabil Dirar'ın affedilmesiyle gözler Volkan Demirel'e çevrildi. Sarı-lacivertli yönetim milli futbolcunun özür dilemesi durumunda kadroya dönebileceğini söylemişti.

Sosyal medya üzerinden bir açıklama yapan ve basın toplantısı düzenleyeceğini açıklayan Volkan Demirel, bugün kameralar karşısına geçti. 

Kısa bir açıklama yapan Volkan Demirel, başkan Ali Koç ile asbaşkan Semih Özsoy'dan özür diledi.

Kendisiyle alakalı gündemi meşgul ettiğim için kusura bakmayın diyerek sözlerine başlayan Volkan Demirel, "Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Camia olarak içinde bulunduğumuz durum hiçbir gönülden ve ruhen akıllıca düşünen Fenerbahçelinin kabul edebileceği bir durum değil. Hep beraber; kalben, ruhen bu ruhu taşıyan insanlar olarak Fenerbahçe'yi hep birlikte yukarılara taşımamız gerektiğinin bilincindeyim. Bundan önce her zaman oludğu gibi bundan sonra elimden gelen her şeyi yapmak için var gücümle, belki bulunduğum belki bulunmadığım yerde elimden gelen  desteği her zaman vermek için elimden geleni yapacağım." dedi. 

Kadro dışı kaldığı dönemi kast ederek, "Bu geçen süreçte yaşananlarla beraber yaşadıklarımız var. Olanlar var, konuşmalar var. Bunlar artık geride kaldı. Şu an geriyi fazla konuşmaya gerek yok. Önümüze bakıp, Fenerbahçe'nin bulunduğu ortamdan Fenerbahçe'mizi çıkarmamız gerektiğini düşünüyorum." diyen tecrübeli file bekçisi, "Bu yaşanan zamanda da kendi adıma yapmış olduğum yanlışlar, konuşmalar, kırgınlıklar, üzdüğüm insanlar varsa tüm camiam adına onlardan özür diliyorum. Başkanımızın da belirtitği gibi, benim için çok önemli bir insan. Beni çok sevdiğini biliyorum. Ben de kendisini çok seviyorum. Başta başkanımız olmak üzere asbaşkanımdan da (Semih Özsoy) özür diliyorum. Çünkü tamamen duygularıyla konuşan bir insanım. Hiçbir yazılı metinim veya hiçbir yazılı açıklamam yok. Sadece duygularıyla hareket eden bir insanım. Bu yüzden kırgmış olduğum insanlar olmuş olabilir. Kırgımış olduğum insanlardan sizlerin huzurunda özür diliyorum. Her zaman söylediğim gibi Fenerbahçe için vardım, var oldum, bundan sonra da Fenerbahçe için var olacağım. " diyerek özür diledi. 

Soru almayan tecrübeli file bekçisi, konuşmasının son anlarında duygulandığı görüldü. 

Sayfa Yükleniyor...