David Beckham - FIFA 21 anlaşmasının detayları belli oldu

Manchester United, Real Madrid ve PSG'nin eski yıldızı David Beckham, elektronik oyun devi ile anlaşmaya varmıştı. İngiliz futbolcunun FIFA 21'le yaptığı 3 yıllık anlaşma karşılığında 40 milyon Pound alacağı ortaya çıktı.

NTV Spor 24.11.2020 - 17:42

Elektronik oyun devi EA Sports, İngiliz efsane ile FIFA 2021'in İkon oyuncusu anlaşmasına varmıştı. Bu anlaşmanın detayları ortaya çıktı. Beckham'ın Playstation ve Xbox'taki yeni FIFA oyununda yer almak için EA Spors ile 3 yıllık anlaşma karşılığında 40 milyon Pound alacağı bildirildi.

27 Kasım'da oyuncunun üç kartı basına tanıtılacağı kaydedilirken; Beckham, Ultimate Team modunda 86 yılına ait reyting versiyonuyla yer alacak.

Ultimate Team'de, aktif futbol yaşantısına devam eden oyuncularla birlikte, efsaneleşmiş futbolcuların da "ikon" olarak yer alıyor. FIFA oyuncuları, 15 Ocak'a kadar Beckham'lı son versiyonu ücretsiz olarak oynayabilecekler.

David Beckham, FIFA oyunlarında kapak yıldızı olacak. Bunun karşılığında da oyunda yer alan Zidane ve Ronaldo gibi isimlerden daha fazla kazanacak.

İngiliz Mirror gazetesi, EA Sports'un Beckham'a kapak yıldızı olması karşılığında ilk olarak 30 milyon Pound teklif etti. Ancak Beckham'ın 40 milyon Pound istemesinin ardından anlaşmaya varıldı.

FIFA 21'de David Beckham’ın üç ayrı ikon kartı olacak. İngiliz futbol adamının en iyi kartı, 92 genel reytingiyle ve 95 pas, 87 şut, 88 dripling özelliklerine sahip olacak.

Sayfa Yükleniyor...