Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu'ndan Erol Bulut ve Ömer Faruk Beyaz açıklaması

Fenerbahçe, İttifak Holding Konyaspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Sportif Direktör Emre Belözoğlu, antrenman sırasında basın mensupları ile bir araya geldi.

NTV Spor 05.11.2020 - 13:17

Fenerbahçe'de İttifak Holding Konyaspor maçı hazırlıkları devam ederken Sportif Direktör Emre Belözoğlu, antrenmanı takip eden gazetecilerle sohbet etti.

Yeni bir takım olduklarının altını çizen Belözoğlu, taraftarın sabırlı olması gerektiğini vurguladı.

"Yeni bir takım, yeni bir sportif direktör ve henüz 2. yılında bir başkan var. Ama aldığımız sonuçlar hepimizi mutlu ediyor. Skorlar yanımızda, oyun olarak da iyi bir futbol ortaya koyuyoruz. Umarım böyle devam edecek. Yapacak çok işimiz var. Camiamızda ve taraftarımızdan tek beklentimiz sabır ve güven. Futbolda iyi olduğu kadar kötü sonuçlar da var. Taraftarımızın her şartta bize destek vermesini bekliyoruz."

Daha önceki demeçlerinde Erol Bulut’u Samandıra’nın lideri olarak tanımlayan sportif direktör, genç teknik adama desteğin önemini vurguladı.

"Bizim en büyük görevimiz Erol Hoca'ya yardım etmek. Tamamen Erol Hoca'nın başarısına odaklandık. Hep birlikte ona yardım etmeliyiz."

Belözoğlu, takımın genç futbolcusu Ömer Faruk Beyaz ile ilgili de konuştu.

"Ömer Faruk Beyaz, bizim çok değer verdiğimiz bir oyuncu. Taraftarımızın da ona değer verdiğini biliyoruz. O’nun kariyeri için iyi bir plan ve proje ile ilerleyeceğiz. Geçen hafta menajeri geldi ama görüşemedik. Bu konunun iyi bir şekilde neticeleneceğini düşünüyorum."

Fenerbahçe, Süper Lig’in 8. haftasında Ülker Stadyumu’nda İttifak Holding Konyaspor’u konuk edecek.

Sayfa Yükleniyor...