BEŞİKTAŞ ANTRENMANINDA YÜKSEK GERİLİM!

Beşiktaş'ın son antrenmanı gergin anlara sahne oldu. Siyah Beyazlılarda Cenk Tosun ile Caner Erkin arasında kavga çıktı.

NTV Spor 11.10.2016 - 18:35 | Son Güncelleme: 11.10.2016 - 20:46

Beşiktaş'ın akşam antrenmanı sırasında Cenk Tosun ve Caner Erkin, bir pozisyonun ardından sert bir şekilde tartıştı. Çalışmada Atınç Nukan'ın pasıyla buluşan Cenk'e, Caner Erkin müdahele etti. Yerde kalan 25 yaşındaki forvet, takım arkadaşına tepki gösterdi. Caner de bu tepkinin üzerine Cenk'in üzerine yürüdü. İki futbolcuyu takım arkadaşları ve teknik heyet ayırdı.

Gerginlik sonrası Caner Erkin'den konuyla ilgili açıklama geldi. Sosyal medya hesabından büyütülecek bir şey olmadığını yazan Caner Erkin, "Cenk benim kardeşimdir.  Antrenmanda böyle şeyler olur" ifadelerini kullandı. 

Cenk Tosun ise twitter hebasından Caner Erkin'in açıklamalarını takipçilerine retweet yaptı. Golcü oyuncu daha sonra sadece nokta işaretini kullanırken, Caner'le birlikte çekilen fotoğrafını paylaştı. 

Beşiktaş da olaya duyarsız kalmadı ve iki oyuncunun birlikte çekilen sevinç fotoğrafını paylaştı. Siyah Beyazlı ekibin sosyal medya hesabında "Biz büyük bir aileyiz" ifadeleri kullanıldı. 

Sayfa Yükleniyor...