Cenk Tosun: Beşiktaş'ı şampiyon yapmaya geldim

Beşiktaş'la 1150 gün sonra golle tanışan Cenk Tosun, 2 gol attığı Gençlerbirliği maçı sonrası iddialı konuştu ve "Beşiktaş'ı şampiyon yapmaya geldim" dedi.

NTV Spor 15.02.2021 - 18:29
Son Güncelleme: 15.02.2021 - 18:45
"Beşiktaş'ı şampiyon yapmaya geldim"

'tan Everton'a transferi öncesinde "Asla bir veda değil" şeklindeki paylaşımının hatırlatılması üzerine , "O asla bir veda değildi. Oraya da yazmıştım. Öyle de oldu. Yuvama döndüm. Beşiktaş'ı şampiyon yapmaya geldim. Arkadaşlarıma destek olmaya geldim. Bana da iyi geldi. Uzun süre sonra takımıma golle katkı yaptım. Rakiplerin yendiği haftada galip gelmemiz şarttı. İyi oynadık. Takım arkadaşlarımı kutluyorum" dedi. 

Beşiktaş'a imza atarken, "Ben sende tutuklu kaldım" dediğinin hatırlatılması için ise golcü oyuncu, "Dediğim gibi ben burada takımıma destek olmaya geldim. Şampiyonluk yarışına katkı sağlamaya geldrim. İnşallah bu sene şampiyon olacağımızı düşünüyorum. Sahada her şeyimi vereceğime söz veriyorum. Aileme ve çocuklarıma armağan ediyorum" diye konuştu. 

Attığı goller sonrası armayı öpmesiyle ilgili de Cenk Tosun, "Zaten İngiltere'ye gitmeden önce de aklıma gelen ilk şey armayı öpmekti. Sevincimi öyle paylaşıyorum" ifadelerini kullandı. 

Cenk Tosun sözlerinin sonunda takım kaptanı Atiba Hutchinson'ı övdü ve "Atiba'ya gerçekten inanılmaz saygı duyuyorum. Gün geçtikçe daha da üstüne koyuyor. Allah bize de onun yaşında bu kadar fit olmayı nasip etsin" ifadeleriyle tecrübeli ismi övdü. 

Sayfa Yükleniyor...