"Beşiktaş maçına geç çıkacağız" (Video)

Ankaragücü Kulübü Başkanı Atilla Süslü, Başkent ekibinin sahipsiz olduğunu göstermek ve sesimizi duyurmak amacıyla, yönetim kurulu olarak Samsunspor maçına gitmeyeceklerini, Beşiktaş maçına ise takımın 15 dakika sahaya geç çıkacağını söyledi.

NTV Spor

25.11.2012 - 01:55Ankaragücü Kulübü Başkanı Atilla Süslü, ''Ankaragücü'nün sahipsiz olduğunu göstermek ve sesimizi duyurmak amacıyla, yönetim kurulu olarak Samsunspor maçına gitmeyeceğiz, Beşiktaş maçında ise takım 15 dakika sahaya geç çıkacak'' dedi.
        
Süslü, yaptığı açıklamada, sarı-lacivertli kulüp olarak zor günler geçirdiklerini dile getirdi. Yönetim kurulu olarak, bu akşam yaptıkları toplantıda bir dizi karar aldıklarını ifade eden Süslü, ''Öncelikle Ankaragücü'nün sahipsiz olduğunu göstermek ve sesimizi duyurmak amacıyla yönetim kurulu olarak Samsunspor maçına gitmeyeceğiz, Beşiktaş maçında ise takım 15 dakika sahaya geç çıkacak. Yarın sahamızda yapacağımız Samsunspor maçında yönetim olarak 19 Mayıs Stadı'nda olmayacağız. Hemen arkasından Ziraat Türkiye Kupası'nda Beşiktaş ile deplasmanda oynayacağımız maça takım geç çıkacak. Bununla ilgili cezai müeyyideyi araştırıyoruz. Şu an için aldığımız karar bu.'' dedi.
        
Süslü, bu kararı almalarındaki en büyük etkenin, içinde bulundukları sıkıntıya dikkati çekmek ve kulübün sahipsiz olduğunu göstermek olduğunu vurguladı.
        
Kulüp Başkanı Süslü, Gaziantepspor Kulübü'nden alacaklarına ilişkin, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören'in kendilerine söz verdiğini, ancak hala bu sözün yerine getirilmediğini de vurgulayarak, bununla ilgili de hafta içinde yeniden bir görüşmede bulunacaklarını sözlerine ekledi.

Sayfa Yükleniyor...