Beşiktaş'ta stoper ve kaleci arayışı

Beşiktaş'ta transfer planlaması değişiyor. Öncelikle forvet ve 10 numara arayışında olan siyah beyazlılar; kaleci ve stoper transferi için girişimlere başladı.

NTV Spor 19.07.2018 - 14:31
Beşiktaş'ta stoper ve kaleci arayışı

'ta takımdan ayrılan ve ayrılması gündemde olan futbolcular, politikasının değişmesine neden oldu.

Forvet, 10 numara ve sağ bek transferi yaparak yeni sezona girmeyi planlayan siyah beyazlılar; ve için de girişimlere başladı.

ve 'in gidişi, Atınç Nukan'ın Leipzig'e dönmesi, Domagoj Vida'nın da ayrılma ihtimalinin ardından, kadroda kalan tek stoper olabilir.

Orta sahada görev yapan Gary Medel ve Necip Uysal savunmada oynayabiliyor. Ancak sezona sadece bir stoperle başlama durumunu göz önünde bulunduran teknik direktör , yönetimden stoper talebinde bulundu.

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Fulham'ın 'ye talip olması, kaleci arayışına sebebiyet verdi. Beşiktaş, Fulham'ın teklifine olumsuz yanıt verse de, kulüpler arasında görüşmeler sürüyor. İngiliz ekibinin teklifi yükseltmesi ve anlaşma sağlanması halinde, siyah beyazlılar bir kaleci transferi yapacak.

Yönetim kurulu transfer için somut adımları atmadan önce Vida'nın durumunun netleşmesini bekliyor. Hırvat oyuncunun satışından elde edilecek gelire göre transfer edilmesi düşünülen futbolcularla resmi girişimler başlayacak.
Sayfa Yükleniyor...