Beşiktaşlı futbolculardan galibiyet yorumu

Beşiktaş'ta Milot Rashica, Amir Hadziahmetovic ve Omar Colley her hafta takım olarak daha iyiye gittiklerini söyledi.

Haber Merkezi - NTV Spor 03.09.2023 - 22:20
Son Güncelleme: 03.09.2023 - 22:22
Beşiktaşlı futbolculardan galibiyet yorumu

Trendyol 'de Sivasspor'u 2-0 mağlup eden 'ta Milot Rashica, Amir Hadziahmetovic ve galibiyeti değerlendirdi.

Beşiktaş formasıyla ilk golünü kaydeden Milot Rashica mücadeleye ilişkin, "Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Takıma yardım ettiğim için çok memnunum. Taraftarlarımızla kutladık 3 puanı. Milli aradan daha güçlü döneceğiz. Her gün daha da iyiye gidiyoruz. Yeni arkadaşlarımızın adaptasyonu ilerliyor. Çok daha iyi işler yapacağız." dedi.

Gol sevinciyle ilgili soruya ise Rashica, "Ailem buradaydı. Onlarla golü kutlamak benim için çok özeldi." yanıtını verdi.

"Bu sezon daha iyi bir Beşiktaş izleteceğiz"

Omar Colley'in golünde asisti yapan Amir Hadziahmetovic ise şunları söyledi, "Adaptasyon süresi gerekiyordu benim için. 7-8 ay geçti. Yeni transferlerle daha iyi oluyoruz. Bu sezon daha iyi bir Beşiktaş izleteceğiz. Teknik ekibin yaklaşımı beni olumlu etkiliyor, güven veriyor. Daha iyiye gitmemdeki sebeplerden biri de bu."

"Takımla aramdaki uyum çok iyi ve gelişiyor"

Maçta siyah beyazlıların ilk golünü kaydeden Omar Colley Sivasspor mücadelesine ilişkin, "Ne diyeceğimi bilemiyorum. Geldiğim zamanlar zor zamanlardı. Yaşananlardan dolayı çok üzgündüm. Geldiğimden beri büyük bir aidiyet hissediyorum. Takımla aramdaki uyum çok iyi ve gelişiyor. Maç maç ilerliyoruz ve umarım bu şekilde ilerleriz. Bulunduğumuz periyotta herkes fırsat bulacaktır. Büyük takımız ve geniş bir kadroya sahibiz. Her maç çok güzel bir atmosfer oluyor stadyumda. Bu sene de büyük şeyler başaracağız." dedi.

Omzundaki sakatlıkla ilgili soruya ise Colley, "Birkaç maçtır olan bir sıkıntı bu. Çok da önemli değil. Bir fedakarlıkta bulunmak istedim. Birkaç günlük dinlenmeden sonra geçecektir." yanıtını verdi.

Sayfa Yükleniyor...