"Bir rüyanın ortasındaymış gibi etrafta dolaşıyordum"

Galatasaray'da Mathias Ross, sarı-kırmızılı takıma transferinin çok hızlı bir şekilde geliştiğini söyledi. Ross, transfer süreciyle ilgili, "Aalborg'un Galatasaray'la anlaşmak üzere olduğunu ve hemen eşyalarımı toplamam gerektiğini söylediler. Bunu duyduğumda ağzım açık kaldı ve nefes nefeseydim." dedi.

NTV Spor 25.09.2022 - 10:37
Son Güncelleme: 25.09.2022 - 16:49
"Bir rüyanın ortasındaymış gibi etrafta dolaşıyordum"
Anadolu Ajansı

'ın transfer döneminde Danimarka Ligi ekiplerinden Aalborg'dan kadrosuna kattığı , Danimarka'da yayın yapan haber sitesi Bold'a açıklamalarda bulundu.

Sarı-kırmızılı takıma transfer sürecini anlatan Ross, "Galatasaray'la Aalborg'un anlaştığını ilk olarak antrenmandan önce öğrendim. Kulübün sportif direktörü Inge Andre Olsen, menajerim Bach Lund'un aradığını söyledi. Aalborg'un Galatasaray'la anlaşmak üzere olduğunu ve hemen eşyalarımı toplamam gerektiğini söylediler. Bunu duyduğumda ağzım açık kaldı ve nefes nefeseydim. Bir buçuk gün sonra İstanbul'a gittim ve imza attım. Nereden geldiğimi düşündüğünüzde kesinlikle çılgıncaydı. Birkaç gün yorgun ve halsizdim. Bir rüyanın ortasındaymış gibi hissederek etrafta dolaşıyordum." dedi.

▶ GALATASARAY HABERLERİ

Galatasaray'a imza attıktan sonra Nelsson ve Midtsjö'den destek aldığını söyleyen genç stoper, "İstanbul'a taşınmam kolay oldu. Victor Nelsson ve Fredrik Midtsjö çok yardımcı oldu." ifadelerini kullandı.

Ross ayrıca şunları söyledi, "Havaalanında beni karşılayan çok fazla insan vardı. Böylesine güçlü bir taraftar kültürünün olması harika. Sosyal medya üzerinden hiç bu kadar mesaj almamıştım. Taraftarların gösterdiği sevgi çok güzeldi."

Sayfa Yükleniyor...