Yusuf Yazıcı: -Biz Avrupa'yı fethetmişiz- dedim

Lille forması giyen Yusuf Yazıcı, A Milli Takım kampında açıklama yaptı, "Milli takım kampına baktığımda, biz Avrupa'yı fethetmişiz diyorum" dedi. Zeki Çelik ise şampiyonluk ile ilgili "Fransız taraftarlar bile Türk bayrağı açtı" dedi.

NTV Spor 27.05.2021 - 11:54 | Son Güncelleme: 27.05.2021 - 12:39

Milil Takım kampında açıklama yapan Yusuf Yazıcı, "Buraya gelirken keyif alıyoruz. Burada başka bir arkadaşlık ortamı var. Herkes birbirini çok seviyor" dedi.

Fransa'daki şampiyonlukla ilgili ise Yusuf Yazıcı, "Tarih yazdık. Farklı bir özgüven kattı bize. Tesiste Fransa, İspanya, İngiltere ve İtalya'dan bahsediyor arkadaşlarımız. Sonra dönüp kendime, 'Biz Avrupa'yı fethetmişiz' diyorum. Lille'e giderken hem Trabzon'u hem ülkemi temsil etmeye gidiyorum demiştim. Başardım demiştim. Şampiyonluktan sonra orada mikrofonu elime aldığımda "Bize her yer Trabzon" dedim." diye konuştu.

Zeki Çelik ise şampiyonlukla ilgili olarak, "Fransız taraftarlar bile Türk bayrağı açtı. Ülkemizi böyle temsil ettiysek ne mutlu bize. Oradaki Türk taraftarlarına da çok teşekkür ediyorum. Onlar da bizi çok destekledi orada" ifadelerini kullandı.

VİDEO: BURAK YILMAZ YUSUF YAZICI VE ZEKİ ÇELİK SORULARI YANITLADI

Sayfa Yükleniyor...