"...bizi gerçekten üzüyor"

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma, 2-1 kazandıkları Kasımpaşa maçının ardından konuştu.

NTV Spor 26.01.2018 - 22:36

"Takım olarak oynadığımız zaman işler kolay oluyor." diyen Quaresma, "İlk yarıda takım gibi ve iyi oynadık. İkinci yarıda ilk devredeki performansımızı yakalayamadık. Sıkıntılı bir ikinci yarı geçirdik. Talisca ile aramız iyi. Bütün takım arkadaşlarımla aram iyi. Takım olarak iyi bir uyum içindeyiz. Bazı haberler çıkıyor, bu haberler de bizi etkiliyor. Basının haber yapma özgürlüğü var ama çıkan haberler doğru olmayınca bizi gerçekten üzüyor." dedi.

İlk yarı çok iyi başladıklarını ifade eden Portekizli yıldız, "Maçı domine ettik. Erken golü de bulduk. Bu da işimizi kolaylaştırdı. İkinci yarı iyi konsantre olamadık, takım bütünlüğünü ortaya koyamadık. 2-0 da olsa maçlar bazen sizin için zor olabiliyor." şeklinde konuştu.

BABEL: BU SERİ BİZİ NEREYE GÖTÜRECEK
"Çok önemli bir galibiyet." aldıklarını söyleyen Babel, "Şimdi bir sonraki maça hazırlanmak için 1 haftamız var. (Cezalı duruma düşmesiyle ilgili) Yazık oldu ama yapacak bir şey yok. Bu da futbolun bir parçası. Maç maç bakıyoruz ve seriyi sürdürmek istiyoruz. Bu seri bizi nereye götürecek hep beraber göreceğiz." dedi.

Sayfa Yükleniyor...