Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: Böyle devam ettiğimiz sürece şampiyon olacağımıza inancımız tam

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, divan kurulu toplantısının ardından Samandıra Can Bartu Tesislerine ziyarette bulundu. Oyuncularla toplantı yapan Koç, " Böyle devam ettiğimiz sürece şampiyon olacağımıza inancımız tam” dedi.

NTV Spor 04.02.2023 - 19:43
Son Güncelleme: 04.02.2023 - 20:15
"Böyle devam ettiğimiz sürece şampiyon olacağımıza inancımız tam"

, Spor Toto 'in 23. haftasında 6 Şubat Pazartesi günü sahasında Arabam.com Konyaspor ile yapacağı maçın hazırlıklarına devam etti.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamaya göre, Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'nde teknik direktör Jorge Jesus yönetimindeki idman salon çalışmasıyla başladı. Ardından sahada koşu, ısınma, koordinasyon ve çabukluk çalışmaları yapan futbolcular, idmanı taktiksel ve bireysel çalışmalarla tamamladı.

Fenerbahçe, Arabam.com Konyaspor maçının hazırlıklarını yarın yapacağı antrenmanla tamamlayacak.

ve yöneticiler, takımı ziyaret etti

Fenerbahçe’de Başkan Ali Koç, beraberindeki yöneticiler Selahattin Baki, Burak Kızılhan,Ahmet Ketenci, Sertaç Komsuoğlu ve Özgür Özaktaç sabah yapılan divan kurulu toplantısı sonrası Samandıra Can Bartu Tesislerine ziyarette bulundurlar.

Oyuncu grubu ile bir toplantı gerçekleştiren Başkan Ali Koç; “ Divan Kurulu toplantısından sizlere camianın güvenini ve desteğini getirdim. Adana Demirspor maçında tüm yaşananlara rağmen göstermiş olduğunuz mücadele ile gurur duyduk. Böyle devam ettiğimiz sürece şampiyon olacağımıza inancımız tam” ifadelerini kullandı.

Ziyareti ve desteği için Başkana teşekkür eden Teknik Direktör Jorge Jesus da söz alarak tecrübelerine dayanarak bu takımın şampiyon olacağını inandığını başkan ve oyuncu grubuna söyledi.

Sayfa Yükleniyor...