"Bu akşam acı çekeceğiz ama yarın unutup devam edeceğiz"

Süper Lig'in 19. haftasında yapılan derbi maçta Beşiktaş, sahasında Galatasaray'ı 2-0 yendi.

NTV Spor 17.01.2021 - 21:21

Galatasaray Kaptanı Arda Turan, karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamada "Bu akşam acı çekeceğiz ama yarın unutup devam edeceğiz" dedi.

Maçı değerlendiren Arda Turan "Kaybettiğimiz için çok üzgünüz. Oyun aslında başa baş bir oyundu. İstediğimiz gibi gidiyordu. Deplasmanda oynuyoruz. Berabere giderken rakip açılacaktı. Bu akşam acı çekeceğiz ama yarın unutup devam edeceğiz. Üç gün sonra bir daha maç, bir daha maç var. Takım kaptanı olarak takım arkadaşlarıma yardımcı olmam lazım. Kaybedecek bir maç değildi. Beşiktaş'ı da tebrik etmek lazım" dedi.

Gelecek için umutlu konuşan Arda Turan şöyle konuştu:

"Biz Galatasaray'ız. Hiçbir zaman beraberliğe ve mağlubiyete razı olacak durumumuz yok. Fatih Hoca'nın yıllardır felsefesi. Hiçbir zaman beraberliğe razı olmadık. Bir mentalite varsa bunu yansıtmaya çalışıyoruz. Bundan 15 gün önce liderdik. 7 gün sonra yine lider olabiliriz. Bize yine destek versinler. Çarşamba günü bunu telafi edip daha sonra liderlik için mücadele eteceğiz. Takım arkadaşlarıma, hocama ve camiaya inanıyorum. Kaybedecek bir şey yok. Sadece bu gece bu maçın üzüntüsünü çekeceğiz."

Sayfa Yükleniyor...