"Bu hafta benim için dokunaklı geçti"

Galatasaray'ın golcüsü Bafetimbi Gomis, 5-0'lık Bursaspor maçı sonrası soruları yanıtlarken, sadece Galatasaraylı değil Beşiktaşlı ve Fenerbahçeli taraftarların da kendisine mesaj gönderdiğini söyledi.

NTV Spor

23.02.2018 - 22:55

Bafetimbi Gomis maçı değerelendirirken; "İyi bir maç çıkardık. Önemli olan taraftarlarımız önünde kazanmaktı. Geçen hafta kaybetmiştik. O maçtan sonra bu şekilde kazanmak çok önemliydi. 3 puanı alıp yarışa devam etmemiz gerekiyordu. Başardık. Bu akşam sadece benim 3 golüm değil, takım olarak iyi bir oyunumuz var. Tüm takımı tebrik etmek gerekiyor." dedi.

Taraftarla arasında çok iyi bir bağ olduğu yorumunu da değerlendiren Fransız oyuncu, "Bu hafta benim için çok dokunaklı geçti. Sadece Galatasaraylı değil Beşiktaşlı ve Fenerbahçeli taraftarlar da bana etkileyice mesajlar gönderdi. Bu çok hoşuma gitti. Gollerde sadece benim katkım yoktu. Hafta içinde hocam ve yardımcılarım beni hazırladı. Beni doğru şekilde hazırladılar ve gollerimi attım." ifadelekini kullandı.

İlk golünün ardından sevincini takım doktoru Yener İnce ile paylaştığının hatırlatılması üzerine ise Bafetimbi Gomis, "Bu akşam bu üçlüğü doktoruma hitap ediyorum. Bu hafta çok eleştiri aldı. Ancak bu imkanı bana sağladı. Bu eleştirileri hak etmiyordu. Orada bayıldığımı görünce insanlar etkilendi ve tepki gösterdi. Bu hafta testler yaptık ve bir şeyim olmadığı ortaya çıktı." diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...