"Bu sevgi için minnettarım"

Süper Lig'in 9. haftasında Beşiktaş, Medipol Başakşehir'i 3-2 mağlup etti.

NTV Spor 21.11.2020 - 21:27

Maçtaki gol perdesini açan Beşiktaş'ın 37 yaşındaki kaptanı Atiba Hutchinson, bir de asist yaptı.

Maçı ve kendi performansını değerlendiren Atiba Hutchinson “Bugün takım olarak iyi bir performans gösterdik. Özellikle ilk yarıda iyi oynadık. İkinci yarıda biraz daha fazla pozisyon verdik. Aslında oyunu önde oynamayı biraz erken bıraktık. Geri çekildik. Rakip pozisyon buldu. İlk yarıda 2-0’ı bulmamız bizim için iyi motivasyon oldu. 3-0’dan sonra önde fazla kalmayınca rakip üstümüze geldi. İyi oynadık. Herkese güzel bir birliktelik mesajı verdik. Önümüzde Fenerbahçe maçı var. Derbi öncesi bu galibiyet bizim için öz güven oldu” dedi.

Vatandaşı Cyle Larin’in performansının yükseldiğinin hatırlatılması üzerine ise Kanadalı futbolcu “Onun için mutlu oldum. Takıma katkı sağlıyor. Çok tehlikeli bir oyuncu. Onun formda olması bize olumlu yansıyor. Milli aradan sonra ilk maçımızı oynadık. Böyle devam etmeliyiz” ifadelerini kullandı.

Atiba Hutchinson “Heykelinin nerede dikilmesini ister?” sorusuna ise “Bu konuyla ilgili söyleyebileceğim çok fazla şey yok. Minnettarım bu sevgi için. Elimden geleni vermeye devam edeceğim” yanıtını verdi.


Sayfa Yükleniyor...