"Buraya gelmek istemesinden dolayı gurur duyuyoruz"

Barcelona Başkanı Joan Laporta, Robert Lewandowski'nin Barcelona'ya gelmek istemesinden dolayı mutlu olduklarını söyledi. Laporta, Frenki de Jong'u satmak istemediklerini belirtirken Ousmane Dembele ile yeni kontrat için görüştüklerini ifade etti.

NTV Spor 03.07.2022 - 18:44
"Buraya gelmek istemesinden dolayı gurur duyuyoruz"

'nın gündeminde yer alan isimlerle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

'ten ayrılmak istediğini açıklayan ve Barcelona'ya transfer olmak istediği iddia edilen ile ilgili Joan Laporta şunları söyledi, "Lewandowski harika bir oyuncu ve buraya gelmek istemesinden dolayı gurur duyuyoruz. Bayern Münih'e saygı duyuyoruz. Onlar, dünyadaki en iyi takımlardan biri. Takımı rekabetçi yapabilmek için hamle yaparken çok dikkatli olacağız ve geçmişteki hataları yapmayacağız."

HABERLERİ

Manchester United'ın transfer listesinde yer alan Frenki de Jong'un durumana da değinen Laporta, "Frenkie de Jong Barcelona'nın oyuncusu ve dünyadaki en iyi orta sahalardan biri. Onu isteyen sadece Manchester United değil. Frenkie'nin ayrılmasını istemiyoruz ve onun da burada kalmak istediğine eminim." açıklamasında bulundu.

Sözleşmesi sona eren ve takımda ayrılan Ousmane Dembele ile görüşmelerin devam ettiğini söyleyen Laporta, "Dembele artık bu kulübün oyuncusu değil. Sözleşmesi sona erdi. Geçtiğimiz sezonun ikinci yarısındaki performansından hepimiz memnunduk ancak sorun maaşı. Kulübün maaş yapısını değiştirdik. İki taraf arasında finansal konular görüşülüyor ve henüz anlaşma sağlanamadı." ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...