Hakan Keleş: Büyük bir avantaj olacaktı ama kaybettik

Giresunspor'un teknik direktörü Hakan Keleş, 1-0 kaybettikleri Ümraniyespor maçı sonrası, "İçeride kazanmayı istiyorduk. Bizim için büyük bir avantaj olacaktı ama kaybettik, üzgünüz" ifadelerini kullandı.

NTV Spor 08.01.2023 - 20:36
"Büyük bir avantaj olacaktı ama kaybettik"

Spor Toto 'in 18. haftasında sahasında HangiKredi Ümraniyespor'a 1-0 mağlup olan Bitexen Giresunspor'un teknik direktörü Hakan Keleş, "İçeride kazanmayı istiyorduk. Bizim için büyük bir avantaj olacaktı ama kaybettik, üzgünüz." dedi.

Keleş, karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında, maçta üstün olan tarafın kendileri olduğunu söyledi.

Kazanmak için mücadele ettiklerini ifade eden Keleş, "İçeride kazanmayı istiyorduk. Bizim için büyük bir avantaj olacaktı ama kaybettik, üzgünüz. Oyuna bakacak olursak üstün olan taraftık. Rakibe çok fazla pozisyon vermedik. Biz de ilk yarıda çok fazla pozisyona giremedik. İkinci yarı geriye düştükten sonra pozisyonlarımız vardı. Bunları değerlendiremedik." diye konuştu.

Recep Uçar: Bizim için zor bir maç oldu

HangiKredi Ümraniyespor Teknik Direktörü Recep Uçar ise kazandıkları için mutlu olduklarını ifade ederek, "Alt sıralardan kurtulma adına ciddi mücadele veren bir ekibiz. Alınacak her puan bizim için çok değerli. Bu doğrultuda hazırlıklarımızı yaptık. Bizim için çok zor bir maç oldu. İlk yarı kötü bir oyun oynadık. İkinci yarıda 60'tan sonra daha iyiydik. Bugün oynadığımız oyunun karşılığını aldık. Bizim için buradan alınan 3 puan çok önemli." dedi.

Sayfa Yükleniyor...