"Büyük bir beklenti olduğunu biliyorum"

Fenerbahçe'nin yeni transferi Emre Mor kulüp televizyonuna yaptığı açıklamada, "Benden büyük bir beklenti olduğunu biliyorum. Ben kendimi tanıyorum ve buna hazırım." dedi.

NTV Spor 02.07.2022 - 15:17
Son Güncelleme: 02.07.2022 - 15:37
"Büyük bir beklenti olduğunu biliyorum"

bu sezon Lincoln Henrique ve Bruma'nın ardından 'u kadrosuna kattı. 24 yaşındaki hücum oyuncusu FBTV'de açıklamalarda bulundu ve Sarı-Lacivertli kulübe olduğu için çok mutlu olduğunu ifade etti.

"Çok gururluyum, çok büyük bir camia olan Fenerbahçe'deyim. Burada başarılı olmak ve Fenerbahçe’ye katkı sağlamak istiyorum. Taraftarımıza şunu söyleyebilirim, elimden gelenin en iyisini yapacağım. Benden büyük bir beklenti olduğunu biliyorum. Ben kendimi tanıyorum ve buna hazırım."

Fatih Karagümrük'te beraber çalıştığı teknik direktör Volkan Demirel hakkında konuşan Emre Mor, "Volkan Demirel hoca geldikten sonra yaptığımız ilk toplantıda bana sezon sonunda Fenerbahçe'ye gideceğimi söyledi. Bana bu doğrultuda inanılmaz yardımcı oldu. Onu tanıdığım için çok mutluyum. Çok iyi bir insan." dedi.

Tecrübeli oyuncu yeni teknik direktörü Jorge Jesus hakkında ise "Yeni bir oyuncuyum. Hocamızın mizacı sert görünse de sevecen bir yanı var. Hoca işini ciddiye alıyor ve teknik taktik anlamında ne yaptığını bilen biri. Taktik toplantılara girdiğimde şimdiden çok fazla şey öğrendim." ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki ise "Emre bana '1 sene önce iyi bir futbolcu olmadığımı düşünmeye başlamıştım.' dedi. İyi ki Fatih Karagümrük gibi bir camiayla ve Volkan Demirel gibi bir hocayla yolu kesişti. Artık farklı bir şekilde yaşadığından bahsetti. Kendisinin hedefi, yeniden milli takım." yorumunda bulundu.

Sayfa Yükleniyor...