Caner Erkin: Hayal kurmuyorum, orada olacağım

Milli Takımın, Rusya'yı mağlup ettiği karşılaşmanın ardından Caner Erkin, mikrofonların başında sorulara cevap verdi.

NTV Spor 15.11.2020 - 22:18
Caner Erkin: Hayal kurmuyorum, orada olacağım

Milli Takımın Rusya'yı 3-2 yendiği maç sonrası soruları yanıtlayan , "Bu milli takımla ilkleri yaşadık. İlkleri başarıyoruz. Euro 2020 ile ilgili hayal kurmuyorum. Kesinlikle orada olacağım" dedi.

2 maçta 2 asist yapmasıyla ilgili olarak Caner Erkin, "Uzun süredir Milli Takımda oynayan bir futbolcuyum. Bu formayı terletmek benim için çok büyük bir şeref. Şenol Hoca'nın çağırmasıyla bu formayı giymek nasip oldu. Rusya'yı uzun zaman sonra ilk kez bir yendik. İlkleri başarıyoruz. Futbolumun sonuna kadar burada olmak için her türlü savaşacağım" dedi.

Hafta içinde karşılaşacakları Macaristan maçıyla ilgili olarak ise Caner Erkin, "Macaristan'ı yenmek istiyoruz. Yenmemiz lazım. Şu andaki puan durumunu hiç hak etmiyoruz. Galibiyet bugün oldu. Macaristan'da da galibiyet olur. Ondan sonra nerede olacağımız belli olacak" diye konuştu.

"Euro 2020 Avrupa Şampiyonası'nda yer almayı hayal ediyor musun?" sorusuna ise tecrübeli sol bek, "Aslında öz eleştiri yapmak gerekirse hayal kurmuyorum. Orada olmak istiyorum. Bu konuda kendimle ilgili bir şüphem yok. Allah sakatlık vermezse kesinlikle orada olacağım" şeklinde iddialı bir yanıt verdi.   

Sayfa Yükleniyor...