Championship'e Erol Bulut damgası! Ayın teknik direktörü olabilir

Bir dönem Fenerbahçe'yi de çalıştıran Erol Bulut, Cardiff City'de başarılı bir dönem geçiriyor. Geçtiğimiz ay takımıyla 5'te 4 yapan Erol Bulut, İngiltere Championship'te "ayın teknik direktör adayları" listesine girdi.

Haber Merkezi - NTV Spor 12.10.2023 - 10:41
Championship'e Erol Bulut damgası! Ayın teknik direktörü olabilir

Teknik Direktörü , İngiltere 'te "ayın teknik direktörü" adayları arasında yer aldı.

5'TE 4 YAPTI

Cardiff, geçtiğimiz eylül ayında ligde oynadığı 5 maçta 4 galibiyet, 1 yenilgi alırken 12 puan topladı. Galler ekibinin bu başarısı sonrası teknik direktör Erol Bulut da 3 meslektaşıyla birlikte "ayın teknik direktörü" adaylığına layık görüldü.

İNGİLTERE PREMİER LİG HABERLERİ

3 ADAY DAHA VAR

Bulut dışında Kieran McKenna (Ipswich Town), Tony Mowbray (Sunderland) ve Liam Rosenior (Hull City) adaylar arasında bulunuyor. Kazanan ismin yarın açıklanması bekleniyor.

PLAY-OFF HATTINDAN 1 PUAN UZAKTA

Cardiff City, 11 haftası geride kalan Championship'te 17 puanla 9. sırada yer alıyor. Ligde ilk 2'ye giren takımlar doğrudan Premier Lig'e çıkarken, 3 ve 6 sıralara arasında kalan 4 takım ise bir üst lige çıkabilen son ekip olabilmek için play-off maçları oynuyor. Cardiff'in altıncı sıradaki Birmingham ile arasında 1 puan bulunurken, ikinci basamaktaki Ipswich Town'ın 11 puan gerisinde yer alıyor.

Sayfa Yükleniyor...