"Cristiano Ronaldo birkaç gülen emoji gönderip bizi engelledi"

Transfermarkt'taki piyasa değerini beğenmeyen Cristiano Ronaldo internet sitesinin Instagram hesabını engelledi.

NTV Spor 27.01.2022 - 17:43

Manchester United'ın Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, özellikle futbolcuların piyasa değerleriyle ilgili ünlü internet sitesi Transfermarkt'ı engelledi.

Transfermarkt'ın sosyal medya hesabından 33 yaş ve üzeri futbolcularla ilgili oluşturulan bir 11'de yer alan Ronaldo, piyasa değerinin daha yüksek olması gerektiğini savundu.

"Birkaç gülen emoji gönderip bizi engelledi"

Transfermarkt'ın yöneticilerinden Christian Schwartz, The Athletic'e yaşananları anlatırken Ronaldo'nun kendilerini Instagram'dan engellediğini söyledi.

"Sanırım 33 yaş ve üstü 10 oyuncuyla ilgili bir gönderi paylaştık. İlk sırada Ronaldo vardı. Ancak piyasa değerinin daha yüksek olması gerektiğini söyledi."

"Önce sosyal medyada görev yapan arkadaşlarımıza bir mesaj gönderdi. Ona yanıt verdiler ve neden bu değere sahip olduğunu açıkladılar. Aynı yaş grubundan oyuncular arasında zirvede olduğunu söylediler"

"Listede onunla bir sonraki arasında 30-50 milyon euro'luk bir fark vardı. Ama bize birkaç gülen emoji gönderdi ve bizi engelledi"

"Ronaldo bizi engellediği için etiketleyemiyoruz"

Transfermarkt daha sonra menajer Jorge Mendes'in temsil ettiği oyunculardan kurulu bir 11 paylaştı. Kadroda bulunan tüm futbolcuların sosyal ağları etiketlenirken Ronaldo için bunu başaramadılar.

Hesap durumu, "Ronaldo'yu etiketleyemiyoruz çünkü piyasa değerini gördükten sonra bizi engelledi" şeklinde açıkladı.

Sayfa Yükleniyor...