Cüneyt Çakır penaltıyla ilgili Necati Ateş'e ne söyledi?

Galatasaray'da Fatih Terim'in yokluğunda Selçuk İnan ile birlikte takımın başında yer alan Necati Ateş maçın ardından verdiği demeçte Altay'ın kazandığı penaltıyı eleştirdi.

NTV Spor 04.12.2021 - 21:43

Süper Lig'de Altay'ı konuk eden Galatasaray sahadan 2-2'lik beraberlikle ayrıldı.

Maçın ardından konuşan yardımcı antrenör Necati Ateş, Altay lehine verilen penaltıyı eleştirdi.

"Oyuna kötü başladık, kabul etmek lazım. Ama sonra gerçekten oyunun hakimi olduk. Diğer tarafa yıktık oyunu ve Altay'ı baskı altına aldık. Sonra beraberliği yakaladık. Çok şut attık, baskı kurduk. 2-1'i yakaladık ama talihsiz bir penaltıyla 2-2 bitti."

"Cüneyt Çakır 'kurallar değişti' dedi"

"Herkese göre değişiyor penaltı. Bize göre de değişiyor. Top vücuttan sekti, hocaya söyledik, Cüneyt Hoca kurallar değişti dedi. Bu penaltı pozisyonları bize geldiğinde farklı yorumlanıyor. Garip garip şeyler oluyor. Bize karşı olması ciddi anlamda bizi yoruyor. Kazanabilecek bir oyun oynadık ama olmadı. Bazı topları da içeri atmak gerekiyor, bu da bir gerçek."

"Galatasaraylılar umudunu yitirmesin"

"Ülkede geçmişte birçok örnek var. Ciddi puan farkları kapatılıp şampiyon olundu. Biz oyunu oynuyoruz. Geçen hafta santrforlarınız gol atamıyor dediler, işte bu hafta attılar. Bir pozisyon her şeyi değiştirebiliyor. Bana göre penaltı değil, hocanın takdiri öyle oldu. Oynadığımız güçlü oyun bizi inandırıyor. Çok fazla maç var daha. 8'de 8 başladığımız zamanlar oldu. Galatasaraylılar umudunu yitirmesin. Fatih Terim var, bizler varız. Ayağa kalkarız."

Sayfa Yükleniyor...