"Daha fazla puana ihtiyacımız var"

Süper Lig'in 32. haftasında evinde Gençlerbirliği'ne 2-1 mağlup olan Aytemiz Alanyaspor'un teknik sorumlusu Semih Tokatlı, talihsiz yedikleri gol ile mağlup olduklarını söyledi.

NTV Spor 04.04.2021 - 19:28

Tokatlı, karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında, eksiklerine rağmen mutlak galibiyet için çıktıkları maçtan yenilgiyle ayrıldıklarını belirtti.

Maçı çevirecek pozisyonlar da yakaladıklarını anlatan Tokatlı, "Ancak talihsiz yediğimiz golle mağlup olduk. Bundan sonra önümüzde önemli bir maçımız var. Bir an önce toparlanıp, ayağa kalkmamız gerekiyor. Mutlaka bu mağlubiyetleri telafi edeceğiz, edecek de güçteyiz. Galibiyetinden dolayı da rakibi kutluyoruz. Bundan sonraki maçlarında başarılar dileriz." diye konuştu.

Gençlerbirliği cephesi

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Özcan Bizati ise maçın zor geçeceğini bilerek sahaya çıktıklarını söyledi.

İstediklerini sahaya koymaları gerektiğinin de bilincinde olduklarını anlatan Bizati, "Alanyaspor'un belirli bir formatı vardı ve sezon başından beri çok iyi mücadele etti. Alanyaspor'un büyük rakiplere karşı da başarılı bir oyun formatı vardı. Biz de o formata oynamamız gerekiyordu. Alanyaspor'u bizim kuvvetli olduğumuz yöne çekmemiz gerekiyordu ve bugün onu başardık. Puanlara yeni başladık, daha fazla puana ihtiyacımız var." ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...