Dele Alli için yeni adresi açıkladılar

Beşiktaş'ta beklentilerin altında kalan ve bonservisini elinde bulunduran Everton'da da istenmeyen Dele Alli için "MLS" iddiası ortaya atıldı.

NTV Spor 23.03.2023 - 17:48
Dele Alli için yeni adresi açıkladılar

'ın Everton'dan sezon başında büyük umutlarla kiraladığı ancak beklenen performansı alamadığı 'nin geleceği İngiltere'de de tartışma konusu olmaya devam ediyor.

Siyah beyazlı takımla kiralık sözleşmesinin sona ermesinin ardından Everton'a dönecek olan Alli'nin İngiliz kulübünde de kalması beklenmiyor.

DELE ALLI'YE ÖNERİSİ

İngiltere basınından The Telegraph Baş Muhabiri Jason Burt'ın iddiasına göre; 26 yaşındaki yıldızın gidebileceği tek yer ise ABD 1. Futbol Ligi (MLS)... Dele Alli'nin Beşiktaş tarafından bonservisinin alınmayacağının ve Everton'a döneceğini hatırlatan Jason Burt, "Alli'nin bir zamanlar olduğu oyuncu olabileceğine dair hala bir umut var ve bu, MLS'ye geçişle başlayabilir." ifadelerini kullandı.

Dele Alli Beşiktaş formasıyla bu sezon 17 maça çıkarken 3 kez fileleri havalandırdı. İngiliz futbolcunun bonservisini elinde bulunduran Everton ile 2024 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Sayfa Yükleniyor...