"Djiku ve Ndombele'ye teklif yaptık"

Alexander Djiku ve Tanguy Ndombele'nin Bursaspor'un kapısından döndüğü ortaya çıktı. Özhan Pulat, Djiku ve Ndombele'nin yıllar önce Bursaspor'a transferinin son anda gerçekleşmediğini belirtti.

Haber Merkezi - NTV Spor 21.02.2024 - 12:33
"Djiku ve Ndombele'ye teklif yaptık"

'da 2015-17 yılları arasında yardımcı antrenörlük ve scout şefi görevini üstlenen , o dönem Alexander Djiku ve 'ye teklif yaptıklarını dile getirdi.

"NDOMBELE'Yİ 2.5 MİLYON EURO KARŞILIĞINDA EDİYORDUK"

Ajansspor'a konuşan Özhan Pulat, Tanguy Ndombele'yi Amiens'te forma giydiği dönemde keşfettiklerini ve o dönem oyuncuyu 2.5 milyon euro karşılığında transfer etmek üzere olduklarını belirtti.

⚽️👉 HABERLERİ

Pulat, "Tanguy Ndombele diye bir oyuncu bulduk. Fransa Lig 2‘de Amiens takımında oynuyordu. Oyuncunun soyunma odasına kadar girdik. Oyuncu da kulübümüze gelmeye çok sıcak baktı. 2.5 milyon Euro‘ya Bursaspor‘a transferini bitirebiliyorduk. Menajeriyle her konuda anlaşma sağlamıştık ama dönemin teknik direktörü sıcak bakmadı. Sonrasında Ndombele Lyon ve Tottenham'da çok iyi işlere imza attı." ifadelerini kullandı.

"2017'DE DJIKU'YA RESMİ TEKLİF YAPTIK"

An itibarıyla 'de forma giyen Alexander Djiku'ya da 2017 yılında resmi teklif götürdüklerini aktaran Özhan Pulat, "O dönemde çeşitli nedenlerden dolayı transfer olmadı" şeklinde konuştu.

Djiku 2017 yılında Bastia'dan Caen'e 2 milyon euro karşılığında transfer olmuştu.

Sayfa Yükleniyor...