Drogba: Dualarım hocam, başkanım ve Türk halkı ile

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile 2. Başkan Abdurrahim Albayrak için geçmiş olsun mesajı yayımlayan isimlerden biri de Didier Drogba oldu. Fildişili oyuncu, sosyal medya hesabındaki mesajında "İki güçlü karakterin bu virüsü de yenebileceğine inancım sonsuz. Dualarım hocam, başkanım ve Türk halkıyla birlikte" ifadelerine yer verdi.

NTV Spor 24.03.2020 - 07:49

Galatasaray'ın eski yıldızı Didier Drogba, Sarı Kırmızılı ekibin teknik direktörü Fatih Terim ve 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak için geçmiş olsun mesajı yayımladı. İki ismin de bu virüsü yenebileceğine inandığını vurgulayan Drogba, "Çok değerli hocam İmparator Fatih Terim ve İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak’ın corona virüs sonuçlarının pozitif çıktığını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. İki güçlü karakterin bu virüsü de yenebileceğine inancım sonsuz. Dualarım Hocam, Başkanım ve bütün Türk halkıyla beraber" ifadelerine yer verdi.

Drogba ek mesajında Terim ile Albayrak'la fotoğraflarına yer verirken; kendiyle özdeşleşen "Çare Drogba" sloganını ise "Çare Türkiye, Çare the World" olarak kullandı.

Sayfa Yükleniyor...