Dursun Özbek'ten şampiyonluk mesajı

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, pazar günü şampiyonluğa ulaşacaklarını belirterek, "Taraftarları, pazar günü akşam itibariyle burada sevince boğacağız. Şampiyonluğumuzu bütün taraftarlarımızla beraber, coşku içinde, sevinç içinde, Galatasaray'a yakışır şekilde kutlayacağız." dedi.

Haber Merkezi - NTV Spor 23.05.2024 - 09:26
Dursun Özbek'ten şampiyonluk mesajı

, Trendyol 'de hafta sonu şampiyonluğa ulaşacaklarına inandığını söyledi.

Kulübün internet sitesine açıklamalarda bulunan Özbek, "Türkçeye yerleşmiş bir söz var; 'mayıslar bizimdir' Bu boşuna söylenmedi. 2000 yılından beri, hep "mayıslar bizimdir" diyoruz." ifadelerini kullandı.

"HERKES BAYRAKLARI ÇIKARSIN, HAZIRLASIN"

Dursun Özbek sözlerini şöyle sürdürdü, "2006'da Adnan Başkan'ın söylediği 20.45 mottosu var. Bunlar önemli şeyler, Türkçe lügata yerleşmiş. Mayıs ayı deyince akla geliyor. Mayıslar her zaman bizim olduğu gibi bu sene de bizim olacak. 2023'te, 23. şampiyonluk, 2024'te, 24. şampiyonluk. Herkes bayrakları çıkarsın, hazırlasın. Pazar akşamı inşallah bütün Galatasaraylıları sevince boğacağız."

"GALATASARAY'A YAKIŞIR ŞEKİLDE KUTLAYACAĞIZ"

"Bütün taraftarlarıma buradan selam gönderiyorum, hiç merak etmesinler, biz buradayız, şampiyon olacağız." diyen Özbek, "Son derece hazır ve motiveyiz. Yaptığımız etkinlerin hepsinden vazgeçtik. Tüm vaktimizi teknik heyetimizle, oyuncu arkadaşlarımızla geçiriyoruz. Onun için Galatasaray'ın ne kadar büyük bir kulüp olduğunu ve mayısların da Galatasaray için ne kadar önemli olduğunu bu sefer de kanıtlayacağız. Taraftarları, pazar günü akşam itibariyle burada sevince boğacağız. Şampiyonluğumuzu bütün taraftarlarımızla beraber, coşku içinde, sevinç içinde, Galatasaray'a yakışır şekilde kutlayacağız." açıklamasında bulundu.

Sayfa Yükleniyor...