Dursun Özbek'ten yöneticilere yasak!

Galatasaray Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin'in Sportif A.Ş'deki görevlerinden istifa etmesi, sarı-kırmızılı kulüpte yöneticilerin medya ile ilişkilerinde de yeni bir dönemin kapılarını açtı. Bundan böyle yöneticiler maç sonlarında basına konuşmayacak.

NTV Spor 08.03.2017 - 14:55 | Son Güncelleme: 08.03.2017 - 16:31

Galatasaray Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin'in Sportif A.Ş.'deki görevlerinden istifası, son yönetim kurulu toplantısının da ana gündem maddelerinden biriydi. Başkan Dursun Özbek, toplantıda yöneticilerle bu konu hakkında geniş kapsamlı bir konuşma yaptı.

Özbek, maç öncesi ve sonrası yöneticilerin medyaya konuşmamasını istedi. Buna göre Sportif A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, karşılaşmalardan sonra açıklama yapmayacak. İhtiyaç durumunda Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün, basının karşısına geçip durum değerlendirmesi yapacak.

Konu, Galatasaray medya departmanına da iletildi ve bu yönde bir tutum sergilenmesi istendi.

PERŞEMBE TOPLANTILARI DA İPTAL EDİLDİ
Ayrıca sarı-kırmızılılarda eski teknik direktör Riekerink döneminde yapılan haftalık basın toplantıları iptal edildi. Florya Metin Oktay Tesisleri'nde her hafta teknik direktör ve 1 oyuncu basının karşısına geçiyordu. Ancak yönetim, sezon sonuna kadar basın toplantılarını iptal etme kararı aldı.

Sayfa Yükleniyor...