Eden Hazard, Real Madrid'i bekliyor

Chelsea'nin Belçikalı yıldızının babası Thierry, "Eden, Chelsea'nin sözleşme uzatma teklifini geri çevirdi. Çünkü Real Madrid'in teklifini bekliyor. Böyle bir transferi zorlaştırmak istemiyor" dedi

NTV Spor 29.12.2017 - 15:09 | Son Güncelleme: 29.12.2017 - 15:10
AP

Chelsea'nin yıldızı Eden Hazard'ın babası Thierry Hazard, Le Soir Gazetesi'ne oğlunun Real Madrid'e transferinin önünü kesmemek için Chelsea'nin sözleşme uzatma teklifini geri çevirdiğini yazdı.

Thierry Hazard, "Chelsea, Eden'e sözleşme uzatma teklifi yaptı. Ama o kabul etmedi. Böyle bir anlaşmayı, Real Madrid'e olası transferini zorlaştıracak bir adım olarak görüyor" dedi. Oğlunun Chelsea ile sözleşme uzatmadığını açıklayan Thişerry Hazard, Real Madrid ile de ortada bir anlaşmaları olmadığının altını çizerek, "Şu anda Real Madrid ile imzalanmış bir anlaşma yok" ifadesini kullandı.

7 Ocak'ta 27. yaşgününü kutlayacak olan Eden Hazard, Lille'de parladıktan sonra 2012'de 35 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Chelsea'ye transfer olmuştu. Belçikalı yıldızın, İngiliz ekibiyle 2019-20 sezonu sonuna kadar sözleşmesi bulunuyor.

Sayfa Yükleniyor...