Edin Visca hedefi gösterdi: "Daha bir şey kazanmadık"

Türkiye Kupası çeyrek finalinde Trabzonspor, Başakşehir'i 1-0 mağlup edip yarı finale yükseldi. Maçın ardından Trabzonspor oyuncusu Edin Visca açıklamasında; "Oyun olarak iyi gidiyoruz ama daha bir şey kazanmadık. Ciddiyetimizi koruyarak böyle gitmemiz gerekiyor." dedi.

Haber Merkezi - NTV Spor 28.02.2024 - 20:02
Edin Visca hedefi gösterdi: "Daha bir şey kazanmadık"

'nda ve Başakşehir karşı karşıya geldi.

Mücadelenin ilk yarısı golsüz eşitlikle tamamlanırken Trabzonspor ikinci yarıda bulduğu golle yarı final biletini altı.

Maçın ardından Trabzonspor oyuncuları Berat Özdemir, ve Uğurcan Çakır açıklamalarda bulundu. 

Berat Özdemir maçın ardından; "Golü attıktan sonra koruma psikolojisiyle skoru tutmaya baktık. Hepimiz Trabzonspor'a katkı vermeye çalışıyoruz" dedi. 

EDIN VISCA: "KUPADA SONUNA KADAR GİTMEK İSTİYORUZ"

Edin Visca açıklamasında; "Takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Son haftalarda takım ruhunu koymaya başladık. Sabırlı oynuyoruz. Hem bugün hem geçen hafta fazla pozisyon bulduk. Taraftarımıza da teşekkür etmek istiyorum. Ligde hedefimiz 3. olmak, kupada sonuna kadar gitmek istiyoruz." dedi.

Visca sözlerinin devamında; "Abdullah hoca geldikten sonra çabuk değişmek kolay değil. Trabzonspor değerli bir camia. Sadece ofansif oynamak değil, defansif olarak da oynamak önemli büyük bir takım için. Oyun olarak iyi gidiyoruz ama daha bir şey kazanmadık. Ciddiyetimizi koruyarak böyle gitmemiz gerekiyor." ifadelerini kullandı.

UĞURCAN ÇAKIR: "AVRUPA'DA ÜLKEMİZİ TEMSİL ETMEK İSTİYORUZ"

Uğurcan Çakır ise; "Kupa bizim ilk hedefimiz. Avrupa'da ülkemizi temsil etmek istiyoruz. Çok iyi mücadele ettik sahada. 3-0, 4-0 bile olabilirdi. Kaleci Deniz de çok iyi oynadı. Onu da buradan tebrik ediyorum. Zor maçtı ama ne çalıştıysak takım arkadaşlarım hepsini sahada uyguladı. Takım halinde savunma yapıp, hücum yaptığınızda kolay gol yemiyorsunuz. 4 maçtır gol yemiyoruz. Bu bizim önem verdiğimiz bir konu." açıklamasında bulundu.

Sayfa Yükleniyor...