Erden Timur'dan "Galatasaray'a dönmeyi düşünür müsünüz?" sorusuna cevap

Galatasaray'daki görevinden ayrılan Erden Timur, sarı-kırmızılı kulüpte yeniden görev alıp almayacağına dair açıklamada bulundu.

Haber Merkezi - NTV Spor 11.06.2024 - 12:42
Son Güncelleme: 11.06.2024 - 12:43
Erden Timur'dan "Galatasaray'a dönmeyi düşünür müsünüz?" sorusuna cevap

'daki görevinden ayrılan açıklamalarda bulundu. Timur, Galatasaray'a geri dönüş için açık kapı bıraktı.

ERDEN TİMUR: VAKTİ GELİNCE OLUR"

Erden Timur, CNBC'e'ye yaptığı açıklamada Galatasaray günlerine dair konuşurken "Galatasaray'a geri dönmeyi düşünür müsünüz?" sorusuna da cevap verdi. Erden Timur yaptığı açıklamada, "Hayattaki en güzel günler ben öyle nitelendiriyorum. Milyonlarca insan yerinde olmak ister. En az 5 milyon kişi yerinde olmak ister. Bu 5 milyon kişinin içinde yüzde 10'u o işi senden daha iyi yapabilecek olsa 500 bin daha iyi yapabilecek insan varken sen orada bulunuyorsun. Çok büyük bir şans herkes için. Kısmet olmanız lazım, çok çabalamanız lazım. Zorlukları var, haksızlıkları var bunlardan daha öte çok güzel geçti. İlerisi için herkesin gönlünde öyle şeyler yatar ama o da bir vakti gelince olur. Dünyevi bir amaç olarak edinmek insanın potansiyelini çok küçültücü bir şey." dedi.

GALATASARAY'A DÖNÜŞ İÇİN AÇIK KAPI

Bu konuşmasının üzerine sunucu "Açık bir kapı var gibi hissettim" derken Erden Timur ise, "Her zaman olur" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...