Everton'dan Donny van de Beek itirafı

İngiliz ekibi Everton'ın Manchester United'da yedek kulübesine mahkum olduğu için gündemde olan Donny van de Beek'i transfer etmek istediklerini ama reddedildiklerini açıkladı.

NTV Spor 04.10.2021 - 21:18

İngiltere Premier League ekibi Everton'ın futbol direktörü Marcel Brands, Manchester United'ın orta saha oyuncusu Donny van de Beek'i geçtiğimiz yaz transfer döneminde iki kere transfer etmek için girişimde bulunduklarını ama Manchester ekibinden ret yanıtı aldıklarını açıkladı.

2020 yazında Ajax'tan büyük umutlarla transfer edilen fakat özellikle bu sezon Manchester United'ın yedek kulübesine mahkum kalan van de Beek, bu durumdan hayli mutsuz durumda ve bu kameralara da yansımış durumda.

İLGİLİ: Van de Beek'ten oyuna girememe tepkisi: Sakızını fırlattı

Van de Beek'i yazın transfer etmek istediklerini açıklayan Brands, "Transfer döneminin başında teklifte bulunduk ama imkansız cevabı aldık. Daha sonra transfer döneminin bitmesine az bir süre kala van de Beek'in menajerinden bir telefon aldık ve oyuncunun kiralık olarak transfer edilebileceğini öğrendik. Girişimlere başlaıdk ama bu yine reddedildi ve görüşmeler durdu." dedi.

Hollandalı orta saha oyuncusu bu sezon İngiltere Premier League'de sadece 6 dakika forma giydi.

Sayfa Yükleniyor...