Fabri gidişattan memnun

Beşiktaş'ın İspanyol kalecisi Fabri, kulüp telvizyonuna değerlendirmelerde bulundu. Fabri, ilk yarı performansından memnun olduğunu söyledi.

NTV Spor 06.01.2017 - 16:11
Fabri gidişattan memnun

'ın İspanyol kalecisi Fabricio, siyah-beyazlı ekipte geçirdiği sezonun ilk yarısını değerlendirdi. Kulüp televizyonuna konuşan 29 yaşındaki file bekçisi, kısa bir alışma süreci geçirdiğini, oynayarak adaptasyon süresini kısalttığını belirtti.

Siyah-beyazlı ekipteki performansından memnun olduğunu dile getiren Fabri, ile de iyi anlaştığını söyledi. İspanyol kaleci, "Tolga ilk günden itibaren bana çok sıcak davrandı. Çok yetenekli, farklı özellikleri olan bir kaleci. Çalışırken her antrenmanda ondan bir şeyler öğreniyorum" diye konuştu. Fabri, ilk yarıda takımın gösterdiği performans hakkında da açıklamalarda bulundu. Deneyimli file bekçisi, "İlk yarı bizim için iyi geçti. Sadece Kasımpaşa maçında bir mağlubiyet yaşadık. Onun dışında gayet iyiydik. Şampiyonlar Ligi’nde ise iyi bir grup süreci oldu ama son maçta her şey tersine döndü. Son maç hariç iyi olduğumuza inanıyorum" dedi.

UEFA Avrupa Ligi'nde ileriki turları görmek istediklerini vurgulayan Fabri, idolünün Peter Schmeichel olduğunu sözlerine ekledi.

Sayfa Yükleniyor...